Oneplus TR
OnePlus 5 alana kulaklık hediye. - Yazdırılabilir Sürüm

+- Oneplus TR (http://oneplustr.com)
+-- Forum: OnePlus Genel (http://oneplustr.com/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Forum: Haberler (http://oneplustr.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu: OnePlus 5 alana kulaklık hediye. (/showthread.php?tid=13)OnePlus 5 alana kulaklık hediye. - dgknkilic - 09-26-2017

Merhabalar arkadaşlar,

Eğer yakın zamanda OnePlus’ın internet sitesinden bir OnePlus 5 almayı düşünüyorsanız, 30 Eylül tarihine kadar bu alışverişinizi gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü OnePlus’tan yapılan açıklamaya göre, OnePlus 5‘i 30 Eylül’e kadar satın alanlara bir de Bullets V2 modeli kulaklık hediye edilecek. Tabii bu kampanyanın bazı şartları da var.

OnePlus 5 ile kulaklık ne kadar?


Öncelikle bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, OnePlus 5′in 128 GB dahili hafızaya sahip 8 GB bellekli modelini satın almanız gerekiyor. Bu modelin dışındaki cihazlarda Bullets V2 kulaklık kampanyası ne yazık ki bulunmuyor.

Bahsi geçen Bullets V2 kulaklıklar ise OnePlus’ın kendi ürettirdiği kulaklıklardan yalnızca birisi. Eğer bu kulaklığı tek başına satın almak isterseniz, OnePlus’ın internet sitesinden yaklaşık 20 dolar ücret ödeyerek kendisine sahip olabiliyorsunuz.Son olarak bu cihazın kutusundan herhangi bir kulaklığın çıkmadığını ve akıllı telefonu satın alanların ekstra bir kulaklık da satın alması gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor. Bu yüzden oldukça makul bir kampanya olduğu söylenebilir. Tabii yaklaşık 539 dolar ücret ödemeyi göze alabilirseniz.